• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Urodziny Andrzeja

Najlepsze życzenia dla Andrzeja!!!!!

W czwartek 4. października świętowaliśmy urodziny Andrzeja. Skończył on już 21 lat. Dlaczego on ma już tyle lat i uczy się w naszej szkole? Otóż uczniowie klas specjalnych uczą się nieco dłużej w szkole podstawowej, czy tak jak Andrzej w III klasie gimnazjalnej, niż przeciętny młodzieniec naszej szkoły. Warto wiedzieć, że niektórzy z nich jeszcze do 21 roku życia realizują w naszej szkole obowiązek szkolny. Najnowsze przepisy jednak skracają im okres nauki na II etapie edukacji do 20 lat. Wynika to z przepisów prawa oświatowego, z najnowszego rozporządzenia  , dziennik ustaw

 

Wracając do urodzin…..  nie zabrakło życzeń, pysznego poczęstunku, prezentów i głośnej, tanecznej zabawy. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był wspaniały DJ Łukasz, który po raz kolejny pokazał swój profesjonalizm i talent.  „100 lat, 100 lat, niech żyje, żyje nam!!!!!! A kto? –Andrzej!!!!”

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour