Artykuły

Zajęcia dodatkowe

Kategoria: Sample Data-Articles
Opublikowano: wtorek, 08, listopad 2011 20:37
Administrator
Odsłony: 8404

 


Koła przedmiotowe realizowane w Szkole Podstawowej

w II półroczu 2018/2019

 

 

l.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Kiedy realizowane

1.      

  Balas  Dorota

Zespół wyrównawczy

czwartek 1150 -1235

Kółko plastyczne

Piątek 800 – 845

2.      

Baron  Agnieszka

Gry planszowe i nie tylko

Środa 800 -845

Zajęcia  Kreatywne

Poniedziałek 1345  - 1430

3.      

Bojda  Magdalena

Szkolne Koło Caritas

Wtorek 1430 - 1615

Zajęcia kreatywne i nie  tylko

Wtorek 1250 -1335

4.      

Budzik Alina

Geografia

Czwartek  1430  -1520

5.      

Banach Dorota

Kółko matematyczne

Piątek 1335 1525

 

Wtorek 1345 1430

Zajęcia  dydaktyczno  wyrównawcze

6.      

Brzoza Marta

Gry logiczne i zręcznościowe

Poniedziałek 800 -845

7.      

Chrapek Klaudia

Kółko inforamtyczno  - techniczne

Wtorek 1530 1615

8.      

Dybczyński Krzysztof

SKS

Czwartek 1530 1615

9.      

Faruga Ewa

Kółko biblijne JONASZ, rozwijające

Wtorek 1345 – 1430                        (ul. Młyńska 8)

Piątek 800 – 845

(ul. 1 Maja 38)

 

10.   

Francuz  - Sojka Karolina

Gry planszowe

Poniedziałek 950 – 1035

Piątek 950  - 1035

11.   

Galisz Alicja

Zajęcia  dodatkowe  z  fizyki

Środa (co drugi tydzień)

 Piątek  1430 -1515

12.   

Gabzdyl Dorota

Zajęcia  wyrównawcze

Środa 1150 -1235

Piątek 1150 - 1235

13.   

Gawron Gaszczyk Agnieszka

Zajęcia artystyczne

Środa 1330 wg. potrzeb

Sobota 815

14.   

Hawerland – Głubczyk Lucyna

Kółko z j. polskiego

Środa 1430 1520

15.   

Hanzel  Wioletta

Odrabianie zadań  domowych

Poniedziałek 12551340

Dyżury  na  obiadach

Poniedziałek, Środa

16.   

Hanzlik Izabela

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1150 – 1235

Kółko plastyczne

Czwartek 1530 -1615

17.   

Herzyk Alicja

Kółko z historii

Poniedziałek 1350 - 1435

Dyżury  na  obiadach

Środa - Piątek

18.   

Jerabkova  Anna

Stoliczku nakryj  się -  gry planszowe i stolikowe

Czwartek 800 - 845

Piątek 855 - 940

19.   

Józwik Anna

j. angielski

Poniedziałek  800  - 845

Kółko  teatralne

Poniedziałek 1440 -1525

20.   

Karp  Piotr

Origami

Środa 1250 - 1335

21.   

Kajstura Teresa

Kółko  chemiczne

Wtorek 1620  -1705

Czwartek 1440 1525

22.   

Kołodziejczyk Mirosława

Gry i zabawy 

Poniedziałek  1150 - 1235

logopedyczne

Środa 1150 -1235

23.   

Kotas  Adriana

Kółko j. angielskiego                kl 4

Środa 1345  -1430

Zajęcia dydaktyczo –wyrównawcze kl. 4

Czwartki 1345 -1430

24.   

Krzyżanowska Janusza

SKS

Poniedziałek 1600 1800

25.   

Krzyżanowska Magdalena

SKS

Środa 1530 1630

26.   

Kuśka Adam

SKS

Sobota 900  1100

27.   

Kopiec Badera Jolanta

Zajęcia  Artystyczne, gry edukacyjne

Czwartek 800 845

28.   

Macura Elżbieta

Ja i mój świat  - zabawy ruchem  słowem i muzyką

Poniedziałek 1334 1430

Środa  1345 1430

29.   

SK PCK

Wtorek 800 845

30.   

Malinowska – Pudło Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

Środa 1150 -1235

Zajęcia plastyczne

Piątek 1530 -1625

31.   

Milanowska Barbara

Przygotowanie  do zawodów

Poniedziałek 1250 - 1335

Środa  1500 1700

32.   

Mrowiec Aleksandra

Kółko  z j. angielskiego

Środa  1440 1525

Czwartek 845 930(dla zdolnych kl. 7a i b)

 

33.   

English Door -  innowacja  dla kl Ia i b

Środa 1250 1335

34.   

Nikiel Marzena

Dyżury na obiadach

Wtorek+ Piątek

Technologie z , kodowanie klasą  dla kl. I

Czwartek 920 - 1035

Pocztówkowa  mapa Polski

W  ramach pracy  na  świetlicy

Zajęcia  plastyczne

Środa  1430 - 1525

35.   

Nowok Tamara

Zajęcia  artystyczne

Środa 1330 (wg. potrzeb inne  dni)

36.   

Odoj Piotr

Kółko z  j. niemieckiego

Wtorek 1620  1705

37.   

Pająk Katarzyna

j. polski – przygotowanie  do egzaminu kl. 6

Środa 1250 – 1325

Kółko z j. polskiego kl. 5

Wtorek 1520 - 1600

Zajęcia   rozwijające (artystyczne)

Wg  potrzeb (październik,  grudzień)

38.   

Puzoń  Marcin

Młody Odkrywca  - kółko przyrodnicze

Poniedziałek 1345 -1430

Koło historyczne

Piątek 800  -845

39.   

Podskarbi Barbara

Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze

Czwartek 1345  1430

Kółko  z j. angielskiego

Poniedziałek

1150  1235

40.   

Rychlik Ewa

Zajęcia wyrównawcze

Piątek 1045 -1130

Kółko matematyczne

Środa 1250 – 1335

 

41.   

Sobkowicz  Sebastian

Zajęcia   wyrównawcze

Środa 800 – 845 (kl. V)

Wtorek 800 – 845 (kl. VIII)

Czwartek 800 845 (k. VI)

Przygotowanie  do  egzaminu 8 – klasisty

Czwartek 1345 -1430

42.   

Swoboda Iwona

Kółko historyczne

Poniedziałek 1530 1615

Czwartek 1530 -1615

43.   

Smol Halina

Kółko  biologiczne

Poniedziałek 1430 1530

Środa 1345 1430

44.   

Stryczek Dorota

Trening umiejętności społecznych

Środa 1045 -1130

Czwartek 1345 -1430

45.   

Szczypka Babiak Anna

Gry i zabawy

1230 -1330

1130 1230

46.   

Szwejda Karina

Zajęcia  wyrównawcze

Poniedziałek 1250 1335

Wtorek 855 940

Przygotowanie  do  egzaminu

Czwartek 800  845

47.   

Świeży  Natalia

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Wtorek 800 – 845 (kl. 4d)

Piątek 800 -845 (kl. 4b)

Przygotowanie  do  egzaminu

Środa 730 -800 (kl. 3a gimn)

48.   

Walczak Anna

Koło j. polskiego

Piątek 1250 1335

49.   

Wojciech Kuboszek Izabela

Koło z  j. polskiego

Poniedziałek 800 845,

1345 1430

Środa  800 845

50.   

Wawrzyczek Lucyna

Kółko  biblioteczne

 Czwartek 1500 1600

Piątek  1430 1530

51.   

Włosińska Gabriela

Kółko  matematyczne

Środa 1440 1525

Czwartek 1250  1335

52.   

            Winiarska  - Czaja Joanna

Zajęcia  wyrównawcze

Wtorek 800- 845

Kółko plastyczne

Czwartek 1530 - 1615

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Nazwisko imię

 

Rodzaj zajęć

Termin

1.

Baron Agnieszka

„Gry planszowe i nie tylko”

Zajęcia kreatywne

Środa  8.00-8.45

 

Czwartek 13.45 – 14.30

2.

Budzik Alina

Geografia

 

 

Wtorek 13.45- 14.30

3.

Chrapek Klaudia

K.Informatyczno-techniczne

 

 

Wtorek  15.30 – 16. 15

4.

Dybczyński  Krzysztof

 

SKS

 

 

Sobota  9.00-11.00

6.

Galisz Alicja

Zajęcia dodatkowe z fizyki

Środa, piątek

 14.30- 15. 15

7.

Gawron- Gaszczyk Agnieszka

 

 

Chór

środa 13.40 lub piątek 17.00

sobota  8.15

8.

Hawerland-Głubczyk Lucyna

J. polski

 

 

Środa 14.40- 15.20

9.

Józwik Anna

J. angielski

K. teatralne

 

Poniedziałek 8.00.8.45

Poniedziałek

 14.40-  15.25

10.

Kajstura Teresa

K. chemiczne

 

 

 Wtorek 16.20 – 17.05

Czwartek 14.40- 15.25

11.

K. Szwejda

matematyka

 

Czwartek 8.00- 8.45

12.

Krzyżanowska Janusza

 

SKS

 

Sobota 9.00- 11.00

13.

Kuśka Adam

 

SKS

 

poniedziałek

16.00 – 18.0

 

14

 

Faruga Ewa

 

Koło biblijne kl. 8

 

Piątek 13.45- 14.30

 

16.

Mrowiec Aleksandra

J. angielski

 

 

Środa 14.40-15.25

Czwartek 14.40 -  15.25

17.

Smol Halina

K. biologiczne

 

 

Poniedziałek 15.30- 16.15

Środa 13.45-14.30

18.

Banach Dorota

K. matematyczne

Zaj dyd-wyr.

piątek 14.40 – 15.25

 

 

19.

Swoboda Iwona

K. historyczne

 

 

   Wtorek 15.30 – 16.15

Czwartek 15.20 – 16.15              

20.

Odoj Piotr

 

J. niemiecki

Wtorek 16.20 – 17.05

21.

Włosińska Gabriela

 

Matematyka

Środa 14.40 – 15.25

Czwartek 12.50 – 13.35

22.

Wawrzyczek Lucyna

 

K. biblioteczne

Poniedziałek, czwartek

15.00-16.00

23.

Wojciech-Kuboszek Izabela

J. polski

 

 

Poniedziałek 8.00- 8.45,

13.45 – 14.30

środa 13.45 – 14.30

 

25.

Natalia Świeży

J. polski

 

 

Środa 14.40 – 15.25

26.

Sobkowicz Sebastian

Przygotowanie do konkursu

Zaj. dyd- wyrówn.

 

Przygotow. do egzaminu ósmoklasisty

 

Czwartek 8.00 – 8.45

 

 Piątek 8.00 - 8.45

 

Czwartek 13.45 14.30

 

27.

Stryczek Dorota

Zajęcia artyst.

 

środa 10.45- 11.30

28.

Brzoza Marta

Gry logiczne i zręcznościowe

 

 

Poniedziałek

 8.00- 8. .45

29.

Kopiec-Badera Jolanta

Zajęcia artyst.-gry edukacyjne i zabawy twórcze

 

 

Czwartek 8.00 – 8.45

30.

Bojda Magdalena

Zajęcia rozwijające kreatywność uczniów

Wtorek

 12.50 – 13.25,

14.30 – 15.15

31 .

E .Faruga

 

Koło biblijne

 

Piątek 13.45 – 14.30

32.

M. Krzyżanowska

 

SKS

 

Sobota 9.00- 11.00

Środa 15.00 16.00

33.

M. Puzoń

 

Koło historyczne

 

Piąte k8.00 – 8.45

34.

T. Nowok

 

chór

 

środa 13.40 lub piątek 17.00

sobota  8.15

35.

B. Podskarbi

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Koło j angielskiego

 

Czwartek 13.45 – 14.30

Środa 13.45- 14.30

36.

K. Pająk

Koło j. polskiego

 

 

 Środa 12.50 – 13.25

37.

A. Walczak

Koło j. polskiego

 

 

Piątek 12. 50 – 13.35


 

Koła przedmiotowe realizowane w Szkole Podstawowej

w I półroczu 2018/2019