• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

   



  Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03




  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II



 • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Życzenia świąteczne

 

Minął kolejny rok i zbliża się Boże Narodzenie. Pięknie ustrojona choinka, wesołe dźwięki kolęd oraz radość przystrajająca ludzkie serca niech oznajmiają, że nadszedł czas odpoczynku i świętowania. Życzymy Wam abyście jak najdłużej doświadczali magii Świąt, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie Wam wiele sukcesów w nauce!

Gminny turniej tenisa stołowego

 

Dnia 14 grudnia 2011r. na hali sportowej w Strumieniu odbył się gminny turniej tenisa stołowego. Drużynowo chłopcy naszej szkoły w składzie: Adam Holesz (6b), Konrad Lang, Damian Krzempek (6a) zajęli 2 miejsce, a dziewczęta w składzie: Karolina Strządała (5b), Patrycja Gurba (5c), Paulina Sikora (6b) zajęły 3miejsce. Indywidualnie pierwsze miejsce zdobył Adam Holesz, a Karolina Strządała 2miejsce. Gratulujemy!

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z tych zawodów.

B.Milanowska

Czytaj więcej: Gminny turniej tenisa stołowego

Wyjazdy na lodowisko

W dniach 3.12 i 10.12 dla uczniów naszej szkoły zorganizowany został wyjazd na lodowisko do Pawłowic. Miłośnicy jazdy na łyżwach  prezentowali swoje umiejętności. Na szczególne brawa zasługują ci, którzy łyżwy na nogach mieli po raz pierwszy.


Sezon sportów zimowych został zatem rozpoczęty:)

Anna Kwaśny

Czytaj więcej: Wyjazdy na lodowisko

Szkolny turniej tenisa stołowego

Dnia 8 grudnia 2011r. na hali odbył się szkolny turniej tenisa stołowego, w którym wzięło udział 15 uczniów  klas IV-VI (8dziewcząt i 7chłopaków).

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Strządała (5b), II - Paulina Sikora (6b), III - Patrycja Gurba (5c), IV - Anna Holewik (6b), V - Paulina Czakon (5c), VI - Daria Dolniak (6a), Dominika Smorąg, (5c), Oliwia Zięba (5c).

Czytaj więcej: Szkolny turniej tenisa stołowego

Pierwszy próbny sprawdzian.

6 grudnia uczniowie klas szóstych pisali próbny sprawdzian kompetencji szóstoklasisty. Sprawdzian rozpoczął się o godzinie 9.00 i trwał 60 min.

Był to pierwszy sprawdzian próbny, następny odbędzie się w styczniu, jeszcze przed feriami, a właściwy sprawdzian klas szóstych już 3 kwietnia!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour