• Slajd 01

   


  Szkoła liczy obecnie 17 oddziałów oraz 2 zespoły edukacyjno-terapeutyczne. Posiada ona: bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową. Obok znajduje się hala sportowa.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Czwartki lekkoatletyczne – VII edycja

 

13 września rozpoczęła się kolejna edycja Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych. Uczniowie z klas: szóstej, piątej i czwartej udali się na stadion do Skoczowa. Liczna reprezentacja startowała w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Kolejne spotkanie w następną środę. Życzymy sukcesów i pobitych kolejnych rekordów. 

K. Francuz- Sojka

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour