• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wystawa w „Galerii pod Ratuszem”

4 października 2017 r. uczniowie klas 1a, 1b, 1c i 2a mieli okazję zobaczyć wystawę „Zwierzyna chroniona naszych pół, lasów, tradycja, kultura łowiecka, lasy” zorganizowaną przez Koło Łowieckie „Bażaniec”, Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej oraz Urząd Miejski w Strumieniu. Dzieci mogły nie tylko podziwiać wspaniałe eksponaty, ale również słuchały ciekawostek ze świata fauny i flory. To była pouczająca lekcja przyrody!


W najbliższym czasie wystawę zwiedzą uczniowie pozostałych klas.

Magdalena Malinowska - Pudło

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour