• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Kolędy i pastorałki w 1c

21 grudnia 2017 r. uczniów klasy 1c odwiedziła p. Dorota Stryczek, mama naszej koleżanki Lenki. Nasz gość wraz ze swoją córką wprowadziły świąteczny nastrój przez koncert kolęd oraz pastorałek rodem z gór. Opowiedziały dzieciom o elementach stroju góralskiego oraz zapoznały z budową i brzmieniem różnych instrumentów. Sam występ oraz możliwość zagrania na przyniesionych rekwizytach dostarczyły dzieciom wiele emocji.Pani Dorocie Stryczek oraz Lence bardzo dziękujemy!

Magdalena Malinowska -Pudło

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour