• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Klasy specjalne i bardzo świąteczny grudzień

Szczęśliwego Nowego Roku!

Grudzień obfitował u nas wieloma świątecznymi imprezami. Rozpoczęliśmy już 6 grudnia Spotkaniem z Mikołajem, który przyniósł nam paczki pełne słodyczy. Anioł z Diabłem pilnowali, żeby prezenty trafiły tylko do grzecznych dzieci.

18 grudnia przyjechała do nas sympatyczna młodzież z Liceum Ogólnokształcącego z Pszczyny. Mogliśmy im zaprezentować nasz świąteczny układ choreograficzny oraz piękne Jasełka przygotowane przez DPS w Strumieniu. Dziękujemy serdecznie za przybycie!        

21 grudnia zjedliśmy wspólną Wigilię, złożyliśmy sobie życzenia oraz wspólnie kolędowaliśmy. Jesteśmy gotowi na 2018 rok!

Wszystkiego dobrego!


                                        M. Krzyżanowska


 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour