• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jak uczyć się szybciej i efektywniej?

Czy nauka może być trochę łatwiejsza, bardziej efektywna? Co pomaga w nauce, co przeszkadza? Jak szybciej przeczytać tekst, lekturę?
Na te pytania próbowaliśmy odpowiedzieć podczas zajęć warsztatowych realizowanych przez  Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych  w Cieszynie. Każdy z nas ma swoje sprawdzone metody na szybką naukę, ale warto korzystać z doświadczenia i wskazówek innych. Być może będą pomocne w codziennej pracy i nauce.


W poniedziałek 15 stycznia, uczniowie  klas 6 i 7 uczestniczyli zajęciach pod nazwą „Jak uczyć się szybciej i efektywniej?”  przeprowadzonych przez panie Aurelię Pochopień i Joannę Śliwkę z Poradni w Skoczowie.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour