• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zimowy czas w świetlicy

Świąteczny czas obfitował w naszej świetlicy w wiele ciekawych wydarzeń. Wspólne pieczenie pierniczków i ubieranie choinki wprawiły dzieci w świąteczny nastrój. Prace plastyczne o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej wypełniały nasze zajęcia, a wspólne śpiewanie kolęd jeszcze bardziej umiliły czas oczekiwania na święta.


Świetlicowe dzieci wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na bożonarodzeniową ozdobę w Sosnowcu.
Prace wykonane przez: Zofię Czaja z kl. 3b, Martynę Rygiel z kl 3b, Filipa Kozioł
z kl 3d , zostały wysłane do organizatora.
    Po świątecznej przerwie wszyscy wrócili pełni zapału i chęci do nowych przedsięwzięć, które czekają na nas w Nowym Roku.
   
A. Herzyk

 

 

 

 

 

 


 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour