• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Piłkarski Bal Karnawałowy

24 stycznia 2018 r. odbył się Piłkarski Bal Karnawałowy. Na uczestników czekało wiele atrakcji i interesujących zadań.  DJ-e zadbali o dobrą muzykę, która wprowadziła gości w nastrój do zabawy. Na sali mogliśmy spotkać Lewandowskiego, Pazdana, Ronalda, Piszczka i innych znanych piłkarzy. W  Hali Sportowej natomiast, piłkarze rozegrali mini turniej w piłkę nożną oraz pokonali obwód stacyjny, zdobywając wiele punktów .

Po wszystkich konkurencjach przyszedł czas na odpoczynek i poczęstunek, który dodał uczestnikom sił na dalszą zabawę. Podziękowania należą się wolontariuszom z klasy 2a, którzy pomogli w sprawnym przebiegu imprezy oraz wszystkim wspaniałym gościom, bez których bal by się nie odbył.
Magdalena Krzyżanowska

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour