• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 30 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Babci i Dziadka w kl. 1a

23 stycznia z niecierpliwością czekaliśmy na najmilszych gości -Babcie i Dziadków!  Z okazji ich święta zaprosiliśmy wszystkie kochane babcie i kochanych dziadków do obejrzenia występów artystycznych- recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenki, przedstawialiśmy krótkie scenki ,były zabawy rytmiczne i tańce. Oczywiście złożyliśmy życzenia i podziękowania oraz wręczyliśmy własnoręcznie zrobione upominki.Gościom bardzo spodobała się prezentacja multimedialna, mogli zapoznać się z naszą klasą, jak się bawimy, uczymy,tym czym się zajmujemy w szkole. Po występach bawiliśmy się wspólnie z dziadkami i babciami, bo przygotowaliśmy konkurencje np. dziadkowie rozpoznawali przyprawy po zapachu lub smaku, babcie różne przedmioty po dotyku, było dmuchanie balonów.

Dzięki rodzicom poczęstowaliśmy gości ciastem i kawą.

Było miło i rodzinnie.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour