• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Kulinarny sukces Patrycji

Uczennica Patrycja Bulandra z kl. 2 d gimnazjalnej zajęła 2 miejsce w konkursie „ Kulinarne pasje” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Cieszynie. Zadaniem uczestnika konkursu było sporządzenie fantazyjnego deseru, którego składniki oraz technika była dowolna. Ocenie podlegały: wygląd, dobór składników, aranżacja deseru, pomysłowość oraz kreatywność. Deser został przygotowany oraz wykonany w kuchni znajdującej się w przyziemiu szkoły obok sal uczniów Zespołu Edukacyjno – Terapeutycznego pod okiem opiekuna.

 

 

Deser „Trifle duńskie” sfotografowano oraz opisano i jak się później okazało zdobył uznanie jury składającego się z nauczycieli przedmiotów gastronomicznych szkoły. Patrycja otrzymała wspaniałą nagrodę, która zachęci ją i zmotywuje do rozwijania swoich kulinarnych pasji, 

a może w przyszłości pomoże wybrać podobny kierunek kształcenia. Gratulujemy!

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour