• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Ziemi

24 oraz 25 kwietnia obchodziliśmy  w naszej szkole Dzień Ziemi. Obchody rozpoczęła akademia przygotowana przez uczniów klasy 3d, którzy pokazali co powinno znaleźć się w śmieciach, a co nie. 

Przedstawili także różne sposoby rozwiązywania problemów z odpadami.  

W kolejnym dniu uczniowie klas I-III oraz klas specjalnych ​​​​przeszli ulicami miasta z plakatami i transparentami nawołującymi do dbania o naszą planetę.

Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji niektórzy przemyślą swoje zachowanie, ponieważ Ziemię mamy tylko jedną.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour