• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wizyta trzecioklasistów w straży pożarnej

8 maja 2018 r. uczniowie klasy 3c i 3d udali się do OSP w Zbytkowie na pokazy strażackie. Podczas tej wizyty dzieci miały okazję zobaczyć akcję gaszenia pożaru, zapoznać się z  wyposażeniem wozów strażackich, nauczyć się pierwszej pomocy oraz spróbować swoich sił w posługiwaniu się sikawką strażacką.

Po wykonaniu wszystkich zadań każde dziecko otrzymało dyplom Małego Strażaka, słodki upominek i kiełbaski z grilla. Bardzo dziękujemy Panu Markowi Omozikowi za zaproszenie.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour