• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Czwartki lekkoatletyczne

25 kwietnia 2018 odbyła się pierwsza w tym roku kalendarzowym runda „Czwartków Lekkoatletycznych”. Silna reprezentacja naszej Szkoły udała się na stadion do Skoczowa by móc reprezentować i zdobywać dla Szkoły cenne punkty. Kolejne spotkania rundy wiosennej przed namiJJ i mamy nadzieję utrzymać wysokie 2 miejsce, a może uda się zdobyć  1 miejsce J Czas pokaże… Wszystkim rodzicom dziękujemy za pomoc w dowożeniu naszych sportowców.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour