• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Razem dajemy radość! Zbiórka książek dla małych i dużych pacjentów

Fundacja Zaczytani.org po raz kolejny organizuje Wielką Zbiórkę Książek przeznaczonych dla pacjentów szpitali. Misją tej fundacji jest wspieranie dzieci, młodzieży i dorosłych przebywających w placówkach medycznych w całej Polsce, przede wszystkim przez działania związane z czytelnictwem.

Nasz Ośrodek – podobnie jak w ubiegłym roku – włącza się do akcji. Chcemy pomóc szkołom i przedszkolom w naszym regionie w zgromadzeniu książek i przekazaniu ich do punktu zbiórki w Krakowie. Książki w bardzo dobrym stanie, wydane po 2000 roku, przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz literaturę popularną dla dorosłych można przywozić do naszego Ośrodka (ul. Legionów 25, portiernia w przyziemiu) w dni robocze w godzinach od 7.30 do 16.00 do czwartku 17.05.

 

Zachęcamy nauczycieli i bibliotekarzy do rozpropagowania akcji. To okazja, by pokazać dzieciom, że możemy zrobić coś dla innych, dać radość i chwilę zapomnienia o strachu i bólu związanych z chorobą.  Zaproponujcie Państwo Waszym podopiecznym stworzenie laurek i liścików dla małych pacjentów. W ubiegłym roku otrzymaliśmy piękne,  wzruszające,  zabawne listy i rysunki. Relację z ubiegłorocznej zbiórki można przeczytać tutaj: http://www.wombb.edu.pl/?p=2608;

a tu zdjęcia:https://photos.google.com/share/AF1QipOxzVpjw-FgMAQPXC84BPsEx4BF48_Xjjf_pK-Ed91jFdDOHrzJJ4AlqCev1PwQSw?key=T2Jibm8xQ0hlRXJ3NWRNSy1GaU1pYTdHallCUG1R

Zebraliśmy wspólnie około 1000 książek! Może i tym razem się uda.  

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour