• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Warsztaty cukiernicze w Pszczynie

We wtorek 8 maja uczniowie klasy 1b uczestniczyli w warsztatach cukierniczych w Pszczynie. Dzięki uprzejmości  Państwa Żanety i Tomasza Brzęczek- właścicieli Piekarni - Cukierni " U Brzęczka"- dzieci mogły zobaczyć, jak wyrabia się ciasta i piecze oraz skąd mamy świeży chleb w sklepie. Samodzielnie także robiły czekoladki i marcepanowe łakocie,które następnego dnia  spałaszowały. To były bardzo słodkie  dni! Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia filmiku. 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour