• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Czwartki lekkoatletyczne 30.05.2018

30 maja zakończyliśmy kolejną edycję Czwartków Lekkoatletycznych. Nasza szkoła zajęła w klasyfikacji ogólnej bardzo dobre 3 miejsce! ???? Indywidualnie medale zdobyli: Marcelina Bojda (3 msc. w skoku w dal), Tomasz Stryczek (3 msc. w skoku w dal oraz 3 msc. w biegu na 60m), Lena Dybczyńska (1 msc. w rzucie piłeczką palantową), Jakub Libura (1 miejsce w skoku w dal oraz 1 msc w biegu na 60m), Sebastian Libura (2 msc. w skoku w dal oraz 2 msc. w biegu na 60m).

W klasyfikacji „Najlepszy zawodnik” Sebastian Libura rewelacyjnym biegiem na 60 m ( 7,73s) wywalczył 1 miejsce! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

M.K.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour