• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Szkolne Święto Sportu

28 maja br. odbyło się Szkolne Święto Sportu. Wzięło w nim udział ponad 400 dzieci z naszej szkoły. Imprezę rozpoczęliśmy apelem wygłoszonym przez panią dyrektor Beatę Greń, która życzyła uczestnikom udanej zabawy. Następnie mieliśmy okazję zobaczyć występ zespołu Escape, serdecznie dziękujemy! Po otwarciu uczniowie rozdzielili się na poszczególne konkurencje: wyścigi rzędów, sztafety, turniej w piłkę nożną, turniej w siatkówkę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom za udział. M.K. Foto: pan Sebastian, pani Magdalena K.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour