• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Bakcyl - program edukacji finansowej

„Bankowcy dla edukacji finansowej młodzieży”

W dniu 30 maja 2018 uczniowie klas 2 C i 2 D wzięli udział w 2 godzinnych zajęciach prowadzonych przez p. Beatę Goliasz, wolontariuszkę programu z ramienia banku.

 

 

 

Tematyka zajęć :

1.Twoje pieniądze.

2.Zasady bezpiecznego oszczędzania.

Zajęcia miały za zadanie odpowiedzieć uczniom: co to jest dochód, wydawać pieniądze czy nie wydawać, wydatki dobre czy złe, planowanie budżetu, oszczędności a deficyt, jak uniknąć oszustów finansowych, piramid finansowych, jak mądrze pożyczać.

Zajęcia prowadzone były bardzo ciekawie z użyciem różnych metod np. turnieju „Milionerzy”.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour