• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Stypendium Fundacji CORDARE dla Wiktorii Lazar po raz drugi

Wiktoria LAZAR, uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu po raz drugi znalazła się w gronie  stypendystów Fundacji CORDARE,  otrzymując  stypendium edukacyjne na rok szkolny 2018/19 . 
Uroczystość rozdania stypendiów odbyła się  3 września 2018 r. w Dąbrowie Tarnowskiej (Małopolskie). Wiktoria zasłużyła na stypendium swoimi  osiągnięciami w nauce oraz artystycznymi i sportowymi. Serdecznie gratulujemy!
Relacja i fotoreportaż z uroczystości znajdują się na stronie internetowej Fundacji CORDARE:
http://www.cordare.eu/2018/09/06/rosnie-liczba-stypendystow-cordare/

pedagog szkolny Małgorzata Orawska

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour