• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Chciałbym być stolarzem!!!

Uczniowie klasy III E mają okazję już w klasach gimnazjalnych przygotowywać się do wyboru swojego zawodu. Poprzez różnorakie zajęcia techniczne mogą  poznawać, co jest ich mocną stroną. Chłopcy z klas specjalnych uczą się na technice, np. przybijać gwoździe, mierzyć długości metrem, czy też przykręcać wkręty. Wielokrotnie również zajmują się gotowaniem pysznych potraw, tworzeniem prac przestrzennych z różnorakich tworzyw lub uczą się przyszywać guziki i szyć na prawdziwej maszynie. Ostatnie zajęcia na technice sprawiły im ogromną frajdę. Dla niektórych przybicie gwoździa stało się nie lada wezwaniem. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
 
Dorota Stryczek
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour