• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Office 365 dla uczniów

Pragniemy poinformować, że poczyniliśmy starania o licencje Office 365 dla uczniów. Każdy uczeń może otrzymać bezpłatną licencję Office 365 A1 dla uczniów i studentów. W skład pakietu wchodzą m.in. takie aplikacje jak: Word, Excel, PowerPoint, Sway, Outlook, OneDrive. Korzystanie z pakietu odbywa się  w przeglądarce po zalogowaniu (bez instalowania).

Pliki zapisywane są w chmurze Microsoftu (OneDrive), można je pobrać na komputer, edytować online w przeglądarce na różnych urządzeniach mających dostęp do Internetu.

Utworzone dla ucznia konto w nazwie będzie zawierać jego imię i nazwisko. Konto docelowo będzie ważne dopóki licencjobiorca jest uczniem Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich lub może ulec skróceniu. Konto dla chętnych uczniów zostanie utworzone po podpisaniu przez rodzica zgody.  Zgody można oddać wychowawcy klasy.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour