• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Smacznie, zdrowo, kolorowo – zajęcia kulinarne w klasach specjalnych.

Głównym założeniem zajęć jest rozwijanie zainteresowań uczniów sztuką gotowania, poznawania technik gotowania, jak również serwowania potraw. Uczestnictwo w zajęciach ubogaca uczniów w nowe doświadczenia, umacnia wiarę we własne możliwości i uczy samodzielności. Uczeń ma również okazję współdziałać zgodnie z innymi kolegami, wspólnie pracować, aby osiągnąć sukces kulinarny. Jednak najwspanialszym momentem zajęć jest radość ze wspólnie przygotowanych potraw i poczęstunek, który jest efektem własnej pracy. Uczniowie mieli już okazję przygotować między innymi: naleśniki, szarlotkę, kompot z dyni, spaghetti. W naszym menu do końca roku kalendarzowego znajdą się rozgrzewające jesienne zupy, będziemy wypiekać pierniczki, jak również drobne ciasteczka, które uczniowie przygotowywać będą w okresie przedświątecznym.

Elżbieta Macura

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour