• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Liga Młodych Kreatorów

Młodzież naszej szkoły została zaproszona do Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie na pokaz fryzjerski – LIGĘ MŁODYCH KREATORÓW, pod tajemniczym tytułem „ Moja Manga”.

Uczennice zainteresowane kierunkiem fryzjerskim, miały okazję zobaczyć przygotowania do konkursu fryzur i kreacji, przygotowywanych przez uczennice i uczniów kierunku fryzjerskiego Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie.

 

Następnie uczestniczyłyśmy w pokazie na czerwonym dywanie – najpierw twórcy objaśniali swój wybór, czym się inspirowali, jak przebiegały prace przygotowawcze, następnie modelka lub model prezentowali na wybiegu, ostateczny efekt pracy. Pokaz miał charakter konkursu szkolnego, którego zwycięzcy będą  się prezentować  podczas LIGI MŁODYCH KREATORÓW. 

Dużą radością był fakt, że wśród uczestniczek pokazu znalazła się  nasza absolwentka  Klaudia Szast. 

Wyjazd z pewnością  był zachętą dla naszych uczennic do wyboru w przyszłości zawodu fryzjera.

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour