• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Czytamy w IIa

3 grudnia 2018 r. odwiedził naszą klasę ksiądz Wojtek w ramach projektu "Czytanie? To lubię!". Postanowił przybliżyć dzieciom postać św. Barbary, patronki naszego kościoła i między innymi górników. Temat, jak najbardziej na czasie, bo właśnie górnicy obchodzą swoje święto, a wśród  tatusiów uczniów naszej klasy, górników nie brakuje. Historia św. Barbary nie jest łatwa, ale ksiądz wikary tłumaczył dzieciom trudne zagadnienia.  Dziękujemy księdzu Wojtkowi.

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour