• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Rodziców i uczniów klas 8 i 3 gimnazjalnych czeka dokonanie wyboru i podjęcie decyzji, do jakiej szkoły i jaki kierunek wybrać po ukończeniu szkoły podstawowej i gimnazjum.

Ministerstwo Edukacji Narodowej  przygotowało szereg materiałów informacyjnych na temat terminów i przebiegu najpierw egzaminów, a także kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

 

Wszelkie informacje dostępne są na stronie MEN:

www.men.gov.pl/REKRUTACJA

Starostwo Powiatowe w Cieszynie również przygotowało szczegółową ofertę w podległych mu szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Na stronie https://www.powiat.cieszyn.pl/szybkieMenu/edukacja w zakładce - organizacja roku szkolnego znajduje się:

•oferta publicznych szkół prowadzonych przez Powiat Cieszyński dla absolwentów gimnazjów i szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020, oraz 

•oferta publicznych szkół prowadzonych przez Powiat Cieszyński dla absolwentów gimnazjów na rok szkolny 2019/2020,

 a w nich planowany nabór w poszczególnych szkołach.

 Ponadto na stronie Starostwa w aktualnościach znajduje się informacja o rankingu liceów i techników wg Perspektyw 2019 i miejscu jakie zajmują szkoły naszego powiatu.

 

Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z informacjami.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour