• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Babci i Dziadka w 2a i 2c

W piątek, 8 lutego 2019 r. uczniowie klas 2a i 2c zaprosili swoje ukochane babcie oraz ukochanych dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Goście mieli okazję zobaczyć przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu dzieci z obu klas, a przygotowane pod okiem wychowawczyń: Doroty Balas i Magdaleny Malinowskiej-Pudło, a także wysłuchali mnóstwo życzeń oraz piosenek. Nie obyło się bez własnoręcznie wykonanych upominków oraz pysznego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, a także rodzicom, a szczególnie mamom naszych uczniów, bez pomocy których uroczystość by się nie odbyła!

Galeria zdjęć

 

Dorota Balas, Magdalena Malinowska-Pudło

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour