• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Innowacyjne zmagania IIIE

Innowacyjne zmagania klasy IIIE toczą się zgodnie z planem. Chlopcy uczestniczą w zajęciach z treningu umiejętności społecznych tym razem robiąc zakupy w księgarni oraz odwiedzając Informację Turystyczną w naszej gminie. Samodzielnie dokonują wyborów. Rozważają, jakie rzeczy można kupić w księgarni i na jakie produkty starczy im pieniędzy. Wcześniej pracowaliśmy w systemie monetarnym, stąd też uczniowie poznali "na swój sposób" wartość pieniądza. Przez cały rok ćwiczyliśmy zakupy w sklepach ogólnospożywczych, co dało im możliwość kulturalnego zachowania się, pakowania zakupów, czekania w kolejce, płacenia, wyboru itd.. Tym razem nasze działania innowacyjne były bardzo radosne, zarazem trudne jak i pełne niespodzianek. Wszyscy sobie doskonale poradzili. Zapraszam do fotorelacji.

Dorota Stryczek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour