• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zareklamuj książkę

maja odbył się finał V Regionalnego konkursu bibliotecznego pt. „Zareklamuj książkę”. Konkurs organizowany był przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego „Publisher-Innowacje” w Cieszynie, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bielsku-Białej. Filia w Cieszynie oraz Zespół Szkół Specjalnych w Jastrzębiu-Zdroju. Zadaniem konkursu było wykonanie dowolną techniką plastyczną oryginalnego plakatu reklamującego książkę wybraną z zaproponowanego przez organizatorów spisu literatury. 

Do konkursu zakwalifikowały się prace czworga uczniów z naszej szkoły: Kingi Grygierczyk, Kamili Midury i Wojciecha Żeleźnika z klasy IV c, którzy reklamowali książkę Joanny Papuzińskiej pt. „Asiunia”, a także Wiktorii Franki z klasy 3d gimnazjum, która zaprezentowała książkę Joanny Jagiełło pt. „Kawa z kardamonem”.

 Jury konkursowe doceniło pracę Wiktorii Franki, przyznając jej III miejsce w kategorii: klasy 7-8 oraz 3 gimnazjum. Wiktorii gratulujemy sukcesu!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour