• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Uczniowie ZET w sklepie odzieżowym

Nadal uczniowie klasy III E uczą się samodzielnosci i integrują z naszą lokalną społecznością. Tym razem odwiedzili sklep odzieżowy. Każdy uczeń miał określoną kwotę pieniędzy i mógł dokonać wyboru, zgodnego ze swoim gustem, upodobaniem i grubością portfela. Chłopcy doskonale poradzili sobie z zaplanowaniem zakupów. Pamiętali przede wszystkim o kulturze osobistej i zasadach zachowania sie w miejscach publicznych. Bardzo dobrze orientowali się w częściach garderoby. Krzysiu upodobał sobie paski i marynarki. Andrzej oglądał z uśmiechem koszulki, a Damiana interesowały jeansy. W ostateczności po wnikliwej analizie swoich  finansów każdy uczeń kupił sobie parę skarpetek. Poradzili sobie przy kasie bardzo dobrze, zgodnie ze swoimi indywidualnymi możliwościami. Uśmiechnięci i szczęśliwi, bogatsi o parę skarpetek, wrócili do szkoły. Widać było sympatię innych klientów, którzy ze wzruszeniem i podziwem zerkali na naszych uczniów. Dziękujemy za cierpliwość oraz fachowe porady pani ekspedientce:)

Dorota Stryczek

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour