• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Kulinarne pasje

14 maja 2019 roku zostały wręczone nagrody za udział w konkursie pt. „Kulinarne pasje” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie. Celem konkursu było umożliwienie młodym ludziom poznania zawodu kucharza, rozbudzenie kreatywności, pomysłowości oraz własnej inicjatywy. W konkursie wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły z klas gimnazjalnych: Anna Strządała z klasy III d oraz Daria Czyż z III b. Dziewczyny przygotowały deser o nazwie „Rubinowe szaleństwo”, który dał im zwycięstwo.


Po zakończonej uroczystości wręczenia nagród uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkoły, obejrzenia pracowni oraz „podglądania” starszych kolegów podczas przygotowywania posiłków na zajęciach.
Magdalena Bojda

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour