Dnia 30 maja 2019 r. na stadionie miejskim w Strumień odbył się „Festiwal biegowy” w ramach „Europejskiego Tygodnia Sportu”. Do rywalizacji przystąpiło 151 uczniów (73 chłopców i 78 dziewcząt) klas 1-5 SP w Strumieniu. Zawodnicy startowali w swoich kategoriach wiekowych, na różnych dystansach.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Rocznik 2011 i młodsi dziewczęta- 100m:
1 miejsce – Hanna Burczyk
2 miejsce – Iga Fizia
3 miejsce – Daria Janik
Rocznik 2010 dziewczęta 200m
1 miejsce – Maria Mrowiec
2 miejsce – Zofia Michałek
3 miejsce – Kamila Herman
Rocznik 2009 dziewczęta 300m
1 miejsce – Zofia Czaja
2 miejsce Wiktoria Skalska
3 miejsce – Karolina Jerzok
Rocznik 2008 dziewczęta 400m:
1 miejsce Maria Rozmarynowska
2 miejsce Marcelina Bojda
3 miejsce – Laura Badura
Rocznik 2007 dziewczęta 500m
1 miejsce – Lena Dybczyńska
2 miejsce – Natalia Gołek
3 miejsce- Wiktoria Ledwoń
Rocznik 2011 i młodsi – chłopcy 200:
1 miejsce – Maciej Czaja
2 miejsce – Robert Rygiel
3 miejsce – Franciszek Łukowski
Rocznik 2010 chłopcy 300m
1 miejsce Nikodem Duda
2 miejsce – Antoni Wyleżuch
3 miejsce Miłosz Staroń
Rocznik 2009 chłopcy 400m:
1 miejsce Wojciech Krzempek
2 miejsce Filip Łukowski
3 miejsce – Wojciech Zbijowski
Rocznik 2008 chłopcy 500m:
1 miejsce Nikodem Piekut
2 miejsce - Fudali
3 miejsce – Michał Milanowski
Rocznik 2007 chłopcy 1000m
1 miejsce – Krzysztof Kurowski
2 miejsce – Eryk Wyleżuch
3 miejsce – Tomasz Stryczek
Rocznik 2006 chłopcy
1 miejsce Klaudiusz Skalski
Dziewczęta:
1.Zofia Fyrla
2.Amelia Sojka
3.Weronika Kubasiak
4.Oliwia Zawisza
5.Zofia Gruszczyk
6.Oliwia Kocur
7.Hanna Kubieniec
8.Kinga Piekarczyk
9.Nadia Folek
10.Aleksandra Halska
11.Sara Grabarczyk
12.Wiktoria Bochenek
13.Julia Kajstura
14.Paulina Lapczyk
15.Karolina Zachurzok
16.Karolina Macura
17.Kalina Mędrek
18.Natalia Jerzok
19.Anna Wielg
20.Nikola Haka
21.Zuzanna Gałuszka
22.Lena Kropka
23.Kamila Grzyb
24.Lena Stryczek
25.Yaroslava Chormychina
26.Małgorzata Halama
27.Julia Drąszczyk
28.Maja Kajstura
29.Agata Janik
30.Milena Pawlak
31.Wiktoria Borutka
32.Nela Koczy
33.Wiktoria Strządała
34.Kinga Nowok
35.Amelia Sosna
36.Emilia Kryska
37.Natalia Jarco
38.Julia Figas
39.Magdalena Kupka
40.Lena Strządała
41.Wiktoria Bujok
42.Kornelia Kuczera
43.Kinga Grygierczyk
44.Angelika Fudali
45.Sara Wróbel
46.Alicja Bierska
47.Kamila Midura
48.Maja Mucha
49.Nikola Hoffmann
50.Julia Tekla
51.Oliwia Jagniątkowska
52.Wiktoria Balas
53.Natalia Górka
54.Oliwia Gołyszny
55.Klaudia Stokłosa
56.Marianna Frączek
57.Marlena Rożkowicz
58.Hanna Fyrla
59.Justyna Tręda
60.Maria Walczak
61.Amelia Dworak
62.Tatiana Szczypka
63.Julia Pyler
Chłopcy
1.Wojciech Maryńczak
2.Kacper Kołodziej
3.Adam Pajor
4.Adam Bąkowski
5.Oliwier Kajstura
6.Miłosz Wiatrok
7.Jan Patek
8.Adam Błachut
9.Igor Cubel
10.Wiktor Lach
11.Filip Kotala
12.Piotr Strządała
13.Oscar Jarosz
14.Paweł Chromiec
15.Antoni Bojda
16.Samuel Biedrawa
17.Szymon Górka
18.Mateusz Kuliński
19.Łukasz Bujok
20.Szymon Milanowski
21.Filip Żur
22.Igor Grabarczyk
23.Dawid Wielg
24.Franciszek Florek
25.Piotr Orszulik
26.Grzegorz Jaworski
27.Antoni Dziwoki
28.Krzysztof Chmielecki
29.Tobiasz Król
30.Dominik Frączek
31.Konrad Piętka
32.Nikodem Frączek
33.Alan Dubczyk
34.Łukasz Dudkowiak
35.Jakub Indyk
36.Wiktor Budny
37.Kacper Pająk
38.Błażej Nowok
39.Piotr Gruszczyk
40.Mateusz Szyndler
41.Stanisław Niemiec
42.Kamil Maziarz
43.Maksymilian Opolka
44.Paweł Koczuba
45.Oskar Krzempek
46.Jakub Frączek
47.Tomasz Milerski
48.Mateusz Milerski
49.Cezary Jagieła
50.Kacper Wychowaniec
51.Tymoteusz Franek
52.Jakub Barwicki
53.Filip Staroń
54.Bartosz Dolniak
55.Mateusz Bartosik
56.Olivier Jurek
57.Victor Jurek