• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wycieczka do Krasiejowa

We wtorek, 11 czerwca, uczniowie klas II wraz z opiekunami: p. Dorotą Balas, p. Ewą Rychlik, p. Magdaleną Malinowską-Pudło, p. Izabelą Hanzlik udali się na wycieczkę do Jura Parku w Krasiejowie. Gdy dotarli na miejsce, swoją przygodę rozpoczęli na placu zabaw, a następnie zjedli posiłek. Po obiedzie udali się na przejażdżkę Tunelem Czasu, w którym poznali historię powstania Wszechświata. Potem wędrowali ścieżką dydaktyczną wzdłuż której rozmieszczone były rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów – wszystkie naturalnej wielkości. O eksponatach ciekawie opowiadali przewodnicy. Zmęczeni uczniowie dotarli do Pawilonu Paleontologicznego zabezpieczającego największe w Europie skamieniałości triasowych płazów i gadów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę. Kolejnymi atrakcjami wycieczki były: prehistoryczne oceanarium, kino 5D, a także park rozrywki z karuzelami, które dostarczyły wielu emocji. Zwieńczeniem dnia był zakup pamiątek. To była udana wycieczka!

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour