• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Rajd górski - Trzy Kopce

14 września, w sobotę, grupa 35 uczniów z naszej szkoły wybrała się na rajd górski w stronę Trzech Kopców.

Pogoda dopisała, więc wszyscy w dobrych humorach wyruszyliśmy autobusem spod szkoły już z samego rana, by z przystanku w Brennej Leśnicy równym krokiem wejść na szczyt. Po drodze nie obyło się bez postoju na drugie śniadanie  - niektórzy w tym czasie podziwiali cudne widoki oraz nawiązywali kontakt z przedstawicielkami bydła rogatego pasącego się na pobliskim pastwisku.

Zwieńczeniem naszego wysiłku był odpoczynek w Schronisku Telesforówka, gdzie zjedliśmy pyszną kiełbasę oraz nabraliśmy sił na drogę powrotną. Tuż obok budynku znajduje się polana widokowa, z której można podziwiać Czantorię, Równicę, Orłową, Błatnią, Klimczok, Kotarz, Grabową, Skrzyczne, Baranią Górę – cóż widoki były piękne, jednak najlepszą zabawą okazało się turlanie na pastwisku!

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour