• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Akcja rozdawania ulotek

W ramach obchodów Święta Patrona  Szkoły  oraz 100 rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego uczniowie naszej szkoły chcąc poszerzyć wiedzę mieszkańców naszego miasta o Powstaniach Śląskich oraz o roli Strumienia w powstaniach  zorganizowali akcję rozdawania ulotek wśród mieszkańców. Ulotki zostały przygotowane i wydrukowane przez Urząd Miasta i Gminy w Strumieniu .W akcji brali udział uczniowie klasy 7b oraz 7c - Kamil Kupka, Mateusz Blinda, Dominika Chraścina ,Natalia Bohucka, Milena Dziędziel, Mikołaj Kawa, Paweł Krawiec i Amelia Sajdok. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour