• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Czwartki Lekkoatletyczne 2019 runda I

Dnia 18 września 2019r. już po raz IX uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji popularnych w całej Polsce „ Czwartków LA”. Na stadionie SOSiR w Skoczowie odbyła się w tym dniu pierwsza runda z cyklu „Czwartków LA”. Zawody są przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, którzy rywalizują w następujących konkurencjach: 60 m, 300 m, 600 m – dziewczęta i 1000 m – chłopcy oraz skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.

   

Zawodnik może wziąć udział w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej. Skoczowska impreza składać się będzie z 7 mitingów (3 na jesień i 4 na wiosnę). Całość  zakończy finał miejski a dla najlepszych pozostanie jeszcze finał ogólnopolski rozgrywany co roku w połowie czerwca w Łodzi. Organizatorem zawodów jest sekcja lekkiej atletyki działająca przy LKS Pogórze.Każdy start jest punktowany w zależności od wyniku i suma punktów z 7 startów (Grand Prix) wyłoni najlepszych. Przy pięknej i słonecznej pogodzie pierwsze zawody w Skoczowie zgromadziły  na starcie 112 zawodników z 9 szkół. Naszą szkołę reprezentowało aż 29 zawodników, co przełożyło się również na wyniki w konkurencjach i po pierwszej rundzie w klasyfikacji drużynowej Strumień jest na czele stawki. Gratulujemy. Kolejne zawody już 25.09.2019. wyniki zawodów na stronie klubu:

www.lks-pogorze.pl

 
 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour