• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Miejsko -gminne biegi przełajowe

W ostatni wtorek (24.09) na stadionie LKS Wisła Strumień odbyły się miejsko - gminne sztafetowe biegi przełajowe szkół gminy Strumień w kategorii dzieci i młodzieży.

W zawodach brały udział reprezentacje 4 szkół podstawowych z całej gminy: SP Strumień, SP Zabłocie, SP Drogomyśl, SP Bąków. Dziewczyny rywalizowały na dystansie 6x 800 m, zaś chłopcy 6x 1000m. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko i za to należą się im brawa. Ostatecznie w każdej z kategorii i dziewcząt i chłopców triumfowali uczniowie Naszej szkoły i to oni będą reprezentować gminę Strumień na szczeblu powiatowym.

Reprezentacje naszej szkoły do zawodów przygotowywali wuefiści : Janusza Krzyżanowska i Krzysztof Dybczyński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour