• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Warsztaty profilaktyczne - bezpieczna droga do szkoły

 

"BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"

24 września klasy I-IV wzięły udział w profilaktycznych warsztatach ,,Bezpieczna droga do szkoły”. Policjant Powiatowej Komendy Policji w Cieszynie przypomniał dzieciom zasady ruchu drogowego. Uczniowie obejrzeli samochód policyjny oraz zadawali ciekawe pytania. Klasy pierwsze otrzymały odblaski dla polepszenia swojego bezpieczeństwa. Wszyscy miło spędziliśmy ten czas.
Zapraszamy do fotorelacji.

pedagog szkolny mgr Ilona Jaroszewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour