• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole


4 października br. nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.


Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. W    akcji tej młodsi uczniowie sprawdzają starszych uczniów, ale też i dorosłe osoby, czy znają tabliczkę      mnożenia. Komu udało się dobrze odpowiedzieć na 5 przykładów przy komisji egzaminacyjnej, uzyskał tytuł Ekspert Tabliczki Mnożenia. Możemy się pochwalić, że wielu uczniów i dorosłych taki tytuł  uzyskało. Serdecznie im gratulujemy! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji! Tabliczka mnożenia to fajna zabawa!

Dorota Banach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour