• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W środę 2.10.2019 r. w Cieszynie odbył się Finał Powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych dzieci młodszych i starszych szkół podstawowych. W każdej z kategorii startowało 12 najlepszych szkół  powiatu cieszyńskiego wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach gminnych. Nasi reprezentanci zajęli kolejno miejsca:

Dziewczyny starsze : 11 miejsce,

Dziewczyny młodsze : 3 miejsce - awans do Finału Rejonowego,

Chłopcy starsi : 4 miejsce,

Chłopcy młodsi: 3 miejsce- awans do Finału Rejonowego.

Trzy najlepsze drużyny każdej kategorii będą reprezentowały powiat cieszyński w finale rejonowym. Sztuka ta udała się naszym najmłodszym reprezentantom w kategorii chłopców i dziewcząt.

Gratulujemy.

Drużyny do zawodów przygotowywali wuefiści : Janusza Krzyżanowska i Krzysztof Dybczyński

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour