• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zawody - Przełaje Łąka

W środę (9.10) na obiektach LKS Łąka odbył się Finał Rejonowy w sztafetowych biegach przełajowych dzieci młodszych i starszych szkół podstawowych. W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów wyłonionych podczas wcześniejszych etapów : Finałach Powiatowych. 

Reprezentanci strumieńskiej podstawówki , uczniowie  klasy sportowej 6a- drużyna dziewcząt, jak i chłopców  startowały  w kategorii dzieci młodszych. Rywalizowali tam  z najlepszymi szkołami powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego, m.in.: SP Pszczyna, SP Czarków, SP Suszec, SP Góra, SP Pawłowice, SP Kobiór, SP Goczałkowice, ZSP Pogórze, SP Górki Wielkie, ZSP Istebna, SP Piasek.

Po dzielnej walce lepiej zaprezentowały się dziewczyny zdobywając ostatecznie 4 miejsce. 

Skład: Bojda Marcelina, Badura Laura, Dybczyńska Lena, Gołek Natalia, Gołyszny Oliwia, Kwaśniewska Nadia, Stokłosa Klaudia.

Chłopcy uplasowali się na miejscu 7.

Skład: Barwicki Jakub, Franek Tymoteusz, Kurowski Krzysztof, Niemczyk Oliwier, Stryczek Tomasz, Wyleżuch Eryk, Michalik Jakub.

Opiekunem drużyn był wuefista Krzysztof Dybczyński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour