• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Czerwony dzień w 3a

Czerwony Dzień w naszej klasie był bardzo przyjemny i ....czerwony. Czerwone ubrania, czerwone śniadania, czerwone zabawki i czerwony konkurs. Klasa w wyniku losowania została podzielona na pięć zespołów. Każda grupa pracowała oddzielnie rozwiązując te same zadania, przedstawiciele zespołów przedstawiali prace grup na forum klasy. Za każde zadanie grupy otrzymywały punkty. Po podliczeniu wyłoniono zwycięzców : Maja, Zosia, Nikola i Ksawery. Pytania konkursowe zawierały oczywiście coś czerwonego np. Jakie znacie czerwone rośliny? Lizaki i cukierki osłodziły resztę dnia. 

Dorota Balas

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour