• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jesienna runda 9 edycji Czwartków Lekkoatletycznych dla najmłodszych

Za nami jesienna runda 9 edycji Czwartków ( Śród) Lekkoatletycznych dla najmłodszych. W tych 3 jesiennych rundach wzięło udział 136 zawodników  reprezentujących 12 szkół naszego powiatu. Na czele rywalizacji szkolnej reprezentacja SP Strumień, która w każdej z rund gromadziła ponad 2 tys. punktów. Indywidualnie w punktacji grand prix czołowe lokaty również w większości należą do naszych uczniów. Gratulujemy. Teraz przed nami kilkumiesięczna przerwa na doskonalenie kondycji i techniki rzutów i skoków i po raz 4-ty spotkamy się już wiosną 2020 roku. Kilka zdjęć na portalu OX. Wyniki na stronie lks-pogorze.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour