• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Skoczowskie Czwartki LA runda 2

Dnia 25.09.2019r. odbyła się 2 runda „Skoczowskich Czwartków La”. W zawodach tych wzięło udział 117 zawodników z 11 szkół. Poraz kolejny nasi uczniowie udowodnili wysoki poziom w konkurencjach technicznych i biegowych. Wielu zawodników utrzymuje czołowe lokaty w klasyfikacji indywidualnej a drużynowo zajmujemy pierwsze miejsce. Gratulujemy. Wyniki zawodów na stronie lks.pogorze.pl 

Barbara Milanowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour