• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Klasa 5d kontynuuje działania innowacyjne - klasy specjalne

Trening umiejętności społecznych w dążeniu do poprawy funkcjonowania społecznego, komunikacyjnego i integracyjnego należy do innowacji bardzo lubianych przez naszych uczniów. Rozpoczęliśmy od przedstawienia najważniejszych celów oraz wspólnego kontraktu z uczestnikami. W kręgu omawialiśmy emocje, zachowanie, kulturę osobistą, czekanie na swoją kolej. Poruszaliśmy tematy związane z zarabianiem pieniędzy oraz z finansami. Najlepsze były dla nich jednak zakupy. Każdy otrzymał swoją torbę, portfel z pieniędzmi oraz listę zakupów. Początkowo zakupy były grupowe. Trening sklepowy dla naszych uczniów był wielkim wyzwaniem.

Dorota Stryczek, Wioletta Milata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour