• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Tablica interaktywna w klasach specjalnych.

Zakup tablicy interaktywnej przez naszą szkołę był strzałem w dziesiątkę.

Uczniowie niepełnosprawni doskonale orientują się w instrukcji działania tej technologicznej nowinki. Polisensoryczna funkcja tablicy doskonale otwiera świat dla dzieci ze spektrum autyzmu, słabowidzących , z porażeniem mózgowym i z innymi niepełnosprawnościami. Tablica pełni ogromną pomoc jako środek dydaktyczny w codziennym nauczaniu. Zobaczcie jak korzystają z tablicy nasi uczniowie.

Nauczyciele klas specjalnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour