• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

W naszej szkole stało się już tradycją, że 25 listopada klasy 1-3 obchodzą święto największego przyjaciela dzieci - PLUSZOWEGO MISIA. W tym roku zorganizowaliśmy wspólne spotkania dla wszystkich klas. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z historią pluszowej zabawki, rozpoznawali misie występujące w bajkach, a na rozgrzewkę przed minikonkursami zaśpiewali razem piosenkę. Po pląsach w rytm muzyki przyszedł czas na wspólne zabawy. 

Sprawdzaliśmy czy uczniowie mają zręczne ręce, przekładając jagódki za pomocą rękawic kuchennych, układaliśmy układanki, łowiliśmy rybki, rysowaliśmy z zawiązanymi oczami oraz braliśmy udział w wyścigu z pszczółkami. W klasach malowaliśmy, rysowaliśmy i wylepialiśmy ... oczywiście misie. To był dzień pełen zabawy i emocji.

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce - Hania Kubieniec 2b, Zuzanna Milerska 1a
II miejsce - Piotr Pustelnik 1b, Nelly Firla 1b
III miejsce - Lena Wach 3a, Maja Brachaczek 3a

Wyróżnienia:
Lena Bukowska 1c
Wojtek Ganzel 1c
Kalina Tatoj 1c
Maja Szczypka 1c
Patrycja Słowak 1c
Oliwia Kubala 1c
Iga Fizia 3c
Bartosz Korzeniewski 1a
Zuzanna Pietrzyk 4a

Marzena Nikiel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour