• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dziel się uśmiechem

Dobiegła końca realizacja programu "Dziel się uśmiechem", w której wzięli udział uczniowie klas młodszych, jak również uczniowie z wszystkich klas piątych. Celem projektu była edukacja dzieci w wieku szkolnym w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej. Program "Dziel się uśmiechem" powstał we współpracy PCK i firmy Mars Polska.

 

Do programu włączyło się również Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Podczas przeprowadzonych zajęć uczniowie dowiedzieli się między innymi wiele na temat budowy, roli i funkcji zębów i sposobów dbania o nie. Poznali zasady prawidłowej diety i dowiedzieli się jakie zabiegi wykonuje w swoim gabinecie lekarz stomatolog. Ta prozdrowotna edukacja uczniów prowadzona od najmłodszych lat jest kluczem do budowy właściwych postaw w przyszłości.

Opiekun SK PCK Elżbieta Macura

Wychowawcy klas 1, 2 oraz 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour