• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Finał Szlachetnej Paczki

XIX edycja Szlachetnej paczki za nami. Rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz przyjaciele naszej szkoły kolejny raz włączyli się w realizację zbiórki dla potrzebującej rodziny, tym razem z okolic Cieszyna.

Wasze otwarte serca przerosły nasze oczekiwania. Zebrane pieniądze pozwoliły nam na zakupienie 3 t węgla, pieluchomajtek dla starszej pani, środków higienicznych oraz prezentów w tym: ubrania , kosmetyki, buty.
Zebraną żywność i środki higieniczne zapakowaliśmy do 12 pudeł, które zostały dostarczone do magazynu Szlachetnej paczki w Cieszynie, a następnie przekazane rodzinie. Z informacji od wolontariusza wiemy, że rodzina była zaskoczona, nie obyło się bez łez wzruszenia i niedowierzania. Największą radość sprawił im opał na zimę oraz niespodzianki, które przygotowaliśmy dla nich.
Serdecznie dziękujemy za włączenie się w pomoc rodzinie. Kolejny raz społeczność szkolna udowodniła, że ma gorące i otwarte na pomoc innym serca.  

Opiekun Szkolnego Koła Caritas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour